Ruletka ustawienia

  1. Różne Wersje Gry Legacy Of Dead W Kasynie Online: Zrobili nazwę dla rozwoju zarówno prawdziwe pieniądze w kasynie gry, jak i darmowe lub zabawne gry.
  2. Zagraj W Legacy Of Dead Z Bonusami - Trzy struktury w kształcie piramidy powstały z brzegów Nilu jako świadectwo wielkiego bogactwa i bogactwa regionu.
  3. Ile Pieniędzy Potrzebuję Aby Zacząć Grać W Grę Kasynową Starlight Princess: Playtech rozwalił konkurencję z ich prestiżowej oferty Ruletka naszym zdaniem, ponieważ oferuje graczom jeden na jeden działania w prywatnym otoczeniu.

Graj w najlepszy blackjacka w kasynie

Jaka Jest Struktura Wynagrodzeń W Gates Of Olympus
Jak wspomniano wcześniej, gra oparta jest na historii Historycznego odkrywcy Gonzalo Pizzaro, który rzekomo wyruszył w poszukiwanie zaginionego złota z Eldorado.
Book Of Shadows Kombinacje Nagród Składające Się Z 8 Lub Więcej Identycznych Symboli
Różne platformy, które oferujemy, mogą być używane do dolarów amerykańskich i innych popularnych walut.
Dla NBCUniversal i PointsBet to zrozumienie daje znaczące otwarte drzwi w szybko rozwijającym się centrum handlowym zakładów gier, co jest interesujące dla tego szerokiego i potężnego wieloletniego planu gry.

3D maszyny hazardowe owoce

Jak Zdobyć Darmowe Automaty W Fruit Party
Jeśli kochasz automaty do gier, to darmowe automaty online pozwalają uzyskać dreszczyk prawdziwych pieniędzy hazardu, nie wydając ani grosza.
40 Super Hot To Popularna Gra Slotowa Online
Fani gier NetEnt mogą szybko uzyskać dostęp do swoich ulubionych gier, takich jak Red Riding Hood, Starburst, The Wish Master i Divine Fortune, a także nowych wydań NetEnt, takich jak Wild Wild West.
Fortunes Of Sparta Sloty Online

Skuteczna organizacja firm

“Skuteczna organizacja firm” – na tym się skupiamy.

Realizujemy usługi związane ze wszystkim co kojarzy się ze skuteczną organizacją i zmianą w firmie.  Oferujemy szereg usług poczynając od audytów, analiz procesów, pomiaru procesów, poprzez planowanie zmian a kończąc na usługach związanych z wdrażaniem zmian  włączając w to przekształcenia spółek i sukcesje firm rodzinnych.

mapa procesów

Change Language To: English|Polish

Usługi związane z identyfikacją miejsc do ZMIAN

Audyt funkcjonowania firm

Usługa adresowana jest do firm, które chcą uzyskać pełną świadomość na temat sposobu obecnego funkcjonowania. W ramach usługi szczegółowo analizujemy działanie firmy na bazie przeprowadzonego audytu badając takie obszary działania jak: diagnoza stanu obecnego przedsiębiorstwa, diagnoza kluczowych problemów z jakimi boryka się firma, Zdefiniowanie kluczowych potrzeb 

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fnovapraxis.pl%2Faudyt-firmy%2F|title:Audyt%20organizacji%20firmy” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Mapowanie procesów „AS IS”

Usługa adresowana jest do firm, które chcą uzyskać pełną świadomość na temat sposobu obecnego funkcjonowania. Ma zastosowanie np. w razie zakupu innej firmy, porównania działania oddziałów firmy lub przy poszukiwaniu przyczyn błędów lub niskiej jakości obsługi klienta. W ramach usługi szczegółowo analizujemy działanie firmy na bazie przeprowadzonej serii spotkań analitycznych wywiadu, a w efekcie przygotowujemy mapy procesów “AS IS” wraz z wskazaniem listy problemów.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fmapowanie-procesow-as-is%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Pomiar i optymalizacja procesów biznesowych 

Usługa adresowana jest dla firm, które potrzebują usprawnić swoje procesy – ograniczyć koszty, skrócić czas, albo obsłużyć większą ilość zadań tymi samymi zasobami. Kluczowym elementem, który poprawiamy jest czas pracy pracowników. Procesy zostają skrócone, dzięki czemu tą samą ilość pracy można wykonać mniejszą ilością osób. Usługa obejmuje analizę procesów, identyfikację problemów, przygotowanie rekomendacji i wsparcie w ich wdrożeniu. Co istotne, w ramach usługi wykonujemy pomiar procesów, dostarczający liczbowych danych.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fmapowanie-procesow-as-is%2F|title:Pomiar%20proces%C3%B3w%20jako%20narz%C4%99dzie%20wspieraj%C4%85ce%20zmian%20organizacyjnych||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Usługi związane z wdrażaniem zmian w firmie

Projektowanie robotów procesowych (RPA)

Usługa polega na wyodrębnieniu wybranych czynności procesowych do realizacji przez roboty RPA. Robot może zastąpić pracownika w wysyłaniu maili, wprowadzaniu faktur do systemu, przenoszeniu danych między systemami (tam gdzie nie jest możliwa integracja między systemami). W ramach usługi “Analiza i pomiar procesów” możemy precyzyjnie określić, które roboty zwrócą się w czasie krótszym niż 3 miesiące – taki jest bowiem cel biznesowy wdrażania robotów RPA.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fprzygotowanie-procesow-robotyzacji-wdrozenie-robotow-rpa%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Budowa biblioteki procedur

Usługa adresowana jest do firm które planują wdrożyć system procedur w swojej firmie, w taki sposób aby stanowił on realny standard działania poszczególnych jednostek. Biblioteka procedur stanowi swego rodzaju bazę wiedzy szczególnie przydatną dla nowych pracowników, których koszt wprowadzenia do firmy jest zawsze wysoki, chyba że firma wdroży bibliotekę procedur i instrukcji.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fnovapraxis.pl%2Fbudowa-firmowej-biblioteki-procedur%2F|title:Budowa%20firmowej%20biblioteki%20procedur” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Wdrożenie ulgi B+R

Ulga B+R to rozwiązanie, które daje realne korzyści ekonomiczne firmie w momencie gdy zdecyduje się w ciągu roku wdrożyć innowację procesową lub produktową. W powiązaniu z usługą Mapowania procesów AS IS ulga B+R pozwala w kompleksowy sposób przeprowadzić wdrożenie zmian w firmie, a dodatkowo firma zyskuje na odliczeniu podatku CIT. 

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fnovapraxis.pl%2Faudyt-firmy-2%2F|title:Audyt%20projekt%C3%B3w%20B%2BR” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Narzędzia usprawniające organizację firmy

System Biblioteki procedur

Usługa adresowana jest dla firm, które stawiają na ład organizacyjny i powtarzalność swoich procesów. Korzyści z wdrożenia odczują głównie firmy rozproszone lokalizacyjne, w których trudne jest utrzymanie jednolitego standardu pracy. Innym przykładem są firmy mające dużą rotację – nowi pracownicy powinni mieć spisane instrukcje by nie popełniać błędów. Procedury to remedium dla firm chcących się skalować – budowa biblioteki procedur w analogii do księgi franczyzy pozwala tworzyć kolejne oddziały i łatwo „wpinać je” w istniejący organizm. W ramach usługi, zanim stworzymy dokumenty, szczegółowo poznajemy firmę i mapujemy procesy, równocześnie je uspójniając. W ramach usługi tworzymy dokumenty, wśród których obok procedur są też wzorce, checklisty itp. O „lekkość dokumentów” dba autorska metodyka Agile Procedure Library. Całość dostarczamy wraz z systemem WWW i szkoleniami.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fwdrozenie-biblioteki-procedur-wraz-systemem%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

System wartościowania stanowisk pracy

Rozwiązanie adresowane do firm, mających problemy z przerośniętą strukturą. Nasza usługa polega na wartościowaniu stanowisk w całej struktury organizacyjnej i dobraniu modelu wynagrodzeń adekwatnie do wartości danego stanowiska dla firmy a nie w odniesieniu do jego nazwy.  Na koniec proponujemy strukturę uzasadniając ją wyliczeniami naszego autorskiego systemu do wartościowania stanowisk. 

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fmodelowanie-struktury-organizacyjnej%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Digitalizacja w biurze

Usługa adresowana do firm, które szukają uporządkowania znaczącej ilości dokumentów, które są procesowane w firmie zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Usługa digitalizacji ma na celu eliminację wykorzystywanych wersji papierowych dokumentów w obiegu firmowym tak szybko jak to możliwe, usprawniając cały obieg informacji oraz dokumentów wewnątrz firmy. Jednak, aby to osiągnąć konieczne jest kompleksowe podejście do zagadnienia digitalizacji, uwzględniając identyfikację miejsc, gdzie tworzone są dokumenty, sposobu w jaki są procesowane i w jaki sposób można zautomatyzować sam proces rejestracji dokumentów papierowych lub elektronicznych w firmie.

[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:%2Fdigitalizacja-procesow%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Sukcesja firm rodzinnych

mbo zarządzanie przez celeSukcesja jest naturalnym i koniecznym wyzwaniem, z którym musi się zmierzyć każda firma rodzinna. Przekazanie władzy, majątku, wiedzy oraz odpowiedzialności kolejnemu pokoleniu nie jest jednak łatwe, zarówno dla twórcy biznesu jak i jego następcy. Ważnym elementem jest wypracowanie wspólnej wizji przedsiębiorstwa oraz zbudowanie zaufania po każdej ze stron, które pozwoli na pełne przekazanie władzy i umożliwienie podejmowania autonomicznych decyzji przez sukcesora.  Polski Ład wymusił na wielu firmach rodzinnych przekształcenia z JDG na spółkę prawa handlowego. Wspieramy naszych klientów w procesie przekształceń, zmian, wydzielenia części przedsiębiorstwa.

Nova Praxis jest operatorem projektu unijnego “Sukcesja w firmach rodzinnych – wsparcie przejścia między generacjami”. Projekt jest dofinansowany w 90% ze środków unijnych.

  • 03.02.2022 odbyła się II Wirtualna Konferencja Firm Rodzinnych, poświęcona głównie zagadnieniom Polskiego Ładu. 
  • 26.05.2021 odbyła się I Wirtualna Konferencja Firm Rodzinnych organizowana przez Nova Praxis, która poświęcona była zagadnieniom prawnym, organizacyjnym oraz finansowym ważnych okresie pandemii.
[ult_buttons btn_title=”POZNAJ USŁUGĘ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fsukcesjaplus.pl%2F” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Platforma do zakupu produktów i usług doradczych
store.novapraxis.pl

Platforma usług doradczych store.novapraxis.pl to  miejsce gdzie firmy mogą zakupić on-line gotowe wzorce map procesów biznesowych, szablony dokumentów, licencje systemu modelowania procesów, narzędzia do analizy finansowej, aplikacje biznesowe do zarządzania dokumentami, finansami, zamówieniami etc. oparte na platformie File Maker. 
 
Skorzystaj z rozwiązań jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów:
Audyty dla organizacji
Nie możesz się zdecydować czy chcesz zainwestować w przejście na zarządzanie procesowe w swojej firmie – zamów u nas opracowanie dedykowanego procesu wraz z opisem aktorów, gotową dokumentacją oraz dostępem do opracowanej mapy procesów z poziomu repozytorium Visual Paradigm. 

Wybierz pełny pakiet procesów związanych z obsługą e-commerce (zamówienia towaru, obsługa zamówień od klientów, obsługa reklamacji, obsługa windykacji, obsługa e-płatności, logistyka przesyłek, obsługa magazynu)

Kompleksowe rozwiązanie do digitalizacji dokumentów i procesów w firmie zawierający konieczny sprzęt, licencje oraz szkolenia:
Aplikacje dla biznesu

Licencje oprogramowania Visual Paradigm do organizacji firmy w tym modelowania procesów:

[ult_buttons btn_title=”eSklep Nova Praxis” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fstore.novapraxis.pl%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”450″ btn_height=”20″ btn_padding_left=”19″ btn_padding_top=”10″ btn_title_color=”#50a2cc” btn_bg_color=”#ffffff” icon_size=”16″ icon_color=”#50a2cc” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#50a2cc” btn_border_size=”2″ btn_radius=”3″]

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowych usługach i ciekawych artykułach w naszym Blogu.


Loading