Kongres Kadry XXIX

Firma Nova Praxis jest Srebrnym Partnerem XXIX Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 14-16 maj 2019 w Warszawie – Centrum Nauki Kopernik.

W drugim dniu konferencji (15.05.2019) w ramach sesji Zdaniem eksperta godz. 14:40 – 15:20 omówimy wybrane aspekty wdrażania zmian w organizacji.

Temat wystąpienia:”Rewolucja czy ewolucja – czyli jak HR może wspierać firmę w procesie ciągłych zmian„.

Prezentacja skierowana jest dla managerów HR, którym stawiane są nowe wyzwania – zwiększenie efektywności posiadanych zasobów przy stale zmieniającej się rzeczywistości. Mając ponad 5 lat doświadczeń w projektach optymalizacyjnych chcieliśmy się podzielić wnioskami z różnych projektów związanych z przeprowadzeniem zmian organizacyjnych. Powiemy między innymi o tym: jak można wyznaczyć korzyści dla firmy z wdrożenia zmian, kiedy ma sens przeprowadzenie zmian w organizacji firm, ile czasu powinny zając zmiany, aby się powiodły. Wskażemy również, dlaczego niektóre zarekomendowane i zaplanowane przez nas zmiany w trakcie projektów optymalizacyjnych nie powiodły się i dlaczego.

 

Podczas prelekcji postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zaplanować i monitorować wdrażanie zmian w swojej organizacji?
  • Jaką część zmian warto realizować, a jakie zmiany należy „odpuścić” pomimo pozornych korzyści?
  • Sposób komunikacji o zmianach w firmie
  • Czy można efektywnie wdrażać zmiany bez pracowników lub wbrew pracownikom?
  • Czy przeprowadzać zmiany jako ewolucję czy raczej jako rewolucję?
  • Ile tak naprawdę firmę kosztuje każda zmiana?

Powiemy na konkretnych przykładach ile kosztuje firmę przeprowadzenie zmiany w firmie, jakich błędów uniknąć przy zmianach organizacyjnych, będziemy starali się przekonać słuchaczy, że wdrożenie systemów informatycznych to też zmiana i to duża w funkcjonowaniu firmy.

Zapraszamy do udziału w Kongresie Kadry 15.05.2019r. godz: 14:40 – 15:20.