Procesy w biznesie

Kongres Kadry XXVI

Firma Nova Praxis jest Srebrnym Partnerem XXVI Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 7-9 listopad 2017 w Warszawie S- Centrum Nauki Kopernik.

W drugim dniu konferencji (8.11.2017) w ramach sesji Zdaniem eksperta godz. 14:40 – 15:20 zostanie zaprezentowany temat związany z rolą HR w podnoszeniu efektywności w firmie.

Prezentację poprowadzą: Łukasz Majer i Konrad Bajor.

W ramach wystąpienia chcemy powiedzieć o roli HR jako istotnego „gracza” w usprawnianiu funkcjonowania każdej firmy, o nowych wyzwaniach stawianych dyrektorom HR. Ale również od czego można zacząć proces usprawnienia firmy jeśli sprawdzone techniki HR nie chcą działać – ten temat dedykujemy szczególnie nowych dyrektorom HR w firmach).

 

 

 

Zapraszamy na nasze wystąpienie:

Zdaniem eksperta

08.11.2017 godz. 14:40 -15:20 Sala C

Nowe wyzwania przed dyrektorami HR – więcej, szybciej przy braku zasobów…

W naszej prezentacji powiemy o:

  • Przykłady wpływu HR na usprawnienie firm
  • Rola HR w usprawnieniu firmy
  • Od czego zacząć proces usprawnienia firmy jeśli sprawdzone metody nie działają
  • Pomiar procesów nowym narzędziem w rękach dyrektora HR, czyli jak usprawnić strukturę organizacyjną, jak znaleźć wąskie gardła w firmie, jak pomóc kierownikom znaleźć zasoby dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb;
  • Jak wykorzystać wyniki z pomiaru procesów w usprawnieniu struktury organizacyjnej, wyznaczaniu celów, tworzeniu kart stanowisk, kart działów, rekrutacji pracowników.

Więcej informacji o poprawie efektywności w firmie z udziałem działu HR znajdziesz tutaj.